Politikë

Home with right post scroll

Home with below post

3_6657

Çfarë lëshoi nga dora 50 Centi (Foto)

Daphne Joy është një aktore jo aq e njohur për profesionin e saj, porse ajo u bë e famshme falë linjave trupore dhe lidhjes me reperin 50 Cent. Këto ditë ajo...

Read More

Home post grid load more

Liza tabaku

5 mijë euro për emërim, dërgohet për gjykim ish-drejtoresha e Arsimit në Lushnjë

Prokuroria e Lushnjës ka përfunduar hetimet dhe ka dërguar për gjykim ish-drejtoren...

basha_aleatet_0

A dështoi Basha në negocimin me aleatët ?

Një pjese e kundërshtarëve të Lulzim Bashës në PD kanë filluar të flasin nën...

ambasada11

Byroja e Hetimit, Ambasada e SHBA: Të jetë në përputhje me Kushtetutën

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka reaguar lidhur me  Byronë e Hetimit,...

ZGJEDHJET LOKALE, FIRMOSET MARRËVESHJA E PDS- PS, MILO: ME RËNDËSI BASHKËPUNIMI, JO POSTET

Është firmosur sot marrëveshja për bashkëpunimin në zgjedhjet lokale midist...